Par mani

Sveiki! Mani sauc Olga un man patīk gatavot ēst. Man patīk lasīt par ēdieniem, skatīt garšīgas bildes un mācīties. Mācīties kulināros knifus, tehnikas un paņēmienus. Iedvesmu gūstu veikala  plauktā vai tirgū ieraugot kādu gardu produktu, sezonā, cenšoties gatavot gadalaikam atbilstošus ēdienus, cilvēkos, lasot un vērojot man tuvus autorus.

Mēs dzīvojam skaistā laikā, kad fiziskās robežas un attālums nav šķērslis visa jauna apgūšanai, tāpēc ar prieku piedalos dažādās virtuālajās apmācībās, apmeklēju meistarklases klātienē un, laikam, nekad nevarēšu teikt, ka esmu apguvusi kaut ko par 100%. Runājot par kulināriju, mana vislielākā kaisle ir konditoreja - kūku cepšana, deserti un dažādi kārumi un ar saviem atklājumiem, ko būšu pārbaudījusi un izmēģinājusi, ar prieku dalīšos savā blogā.

Manā blogā nemeklējiet smeķīgus ēdienus ar majonēzes rozītēm, es nedalos ar speķa pīrādziņu un krējuma mērces receptēm. Toties man patīk pirkt un gatavot mūsu vietējos, citreiz nepelnīti aizmirstus, produktus, izmantojot klasiskās tehnikas, kas varbūt nav raksturīgas mūsu platumu grādiem. Dārzeņi, nedaudz gaļas un zivis un daudz saldumu - tā īsi par mana bloga saturu. Lai patīkama lasīšana un labu apetīti!

Olga